MŪSŲ ISTORIJA

Pažink, suprask ir siek Sveiko Tikslo!

Kas Mes?

Matydami žmonių norą būti sveikais, suprasti kas yra taisyklinga mityba ir kokią įtaką ji daro organizmui, sukūrėme mokymų platformą Sveikastikslas.lt. Čia rasite įvairias mokymų programas, susijusias su subalansuota mityba, sveika gyvensena, organizme vykstančiais procesais, jų įtaka sveikatai ir savijautai.  

Mūsų tikslas – supažindinti Jus su mokslu paremta informacija ir išmokyti pritaikyti tai praktikoje, o Jūsų – pasitelkiant naujas žinias ir mūsų siūlomas metodikas, sveikai siekti savo išsikeltų sveikatos gerinimo ir svorio metimo rezultatų.

Mūsų komandą sudaro mitybos specialistai, sporto treneriai ir sveikos gyvensenos šalininkai, todėl mokymų metu gausite specialistų priežiūrą, išsamias konsultacijas, praktinius patarimus, motyvaciją ir visą reikiamą pagalbą.

Kodėl Sveikastikslas.lt?

Mokymų metu suteiksime koncentruotą, moksliniais tyrimais pagrįstą informaciją apie mitybą.  Supažindinsime su organizme vykstančiais procesais, maistinėmis medžiagomis ir kaip jos veikia sveikatą. Po išklausytų mokymų Jūs gebėsite patys susidėlioti kasdienį maisto racioną siekiant skirtingų tikslų, tapsite motyvuoti ir pasieksite ilgalaikių džiuginančių rezultatų.

Mūsų mokymų programos skirtos žmonėms, kurie nori suprasti organizmo procesus, išmokti mitybos taisyklių, išvengti ligų ir pasitelkiant naujas žinias tapti sveikais.

1185
SĖKMINGŲ MOKINIŲ
24
VALANDOS MOKYMŲ
4
METŲ PATIRTIS