Dažniausiai Užduodami Klausimai

Neradote atsakymo? Klauskite: info@sveikastikslas.lt

Garantijos

Mokėjimus surenkame per Paysera mokėjimų sistemą. Visi mokėjimai yra 100% saugūs.
Mūsų Mokymų programos skirtos žmonėms, kurie nori suprasti organizmo procesus, išmokti mitybos taisyklių, išvengti ligų ir pasitelkiant naujas žinias tapti sveikais.
Mokymų metu gausite specialistų priežiūrą, išsamias konsultacijas, praktinius patarimus, motyvaciją ir visą reikiamą pagalbą.
Mes tikime Sveikastikslas.lt, todėl visiems Klientams suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Mokymai

Matydami žmonių norą būti sveikais, suprasti kas yra taisyklinga mityba ir kokią įtaką ji daro organizmui, sukūrėme mokymų platformą Sveikastikslas.lt. Čia rasite įvairias mokymų programas, susijusias su subalansuota mityba, sveika gyvensena, organizme vykstančiais procesais, jų įtaka sveikatai ir savijautai.
Supažindinti Jus su mokslu paremta informacija ir išmokyti pritaikyti tai praktikoje. Jūsų – pasitelkiant naujas žinias ir siūlomas metodikas, sveikai siekti savo išsikeltų sveikatos gerinimo ir svorio metimo rezultatų.
Mūsų komandą sudaro mitybos specialistai, sporto treneriai ir sveikos gyvensenos šalininkai. Mokymų metu gausite specialistų priežiūrą, išsamias konsultacijas, praktinius patarimus, motyvaciją ir visą reikiamą pagalbą.
Mokymų metu suteiksime koncentruotą, moksliniais tyrimais pagrįstą informaciją apie mitybą ir kitas susijusias temas.  Supažindinsime su organizme vykstančiais procesais, maistinėmis medžiagomis ir kaip jos veikia sveikatą bei savijautą.
Po Mokymų Jūs gebėsite patys susidėlioti kasdienį maisto racioną siekiant skirtingų tikslų, tapsite motyvuoti ir pasieksite ilgalaikių džiuginančių rezultatų.
Mūsų Mokymų programos skirtos žmonėms, kurie nori suprasti organizmo procesus, išmokti mitybos taisyklių, išvengti ligų ir pasitelkiant naujas žinias tapti sveikais.
Pasirinkę Jus dominančią temą ir atlikę apmokėjimą, gausite prieeigą prie Mokymų turinio. Visą turinį galėsite peržiūrėti ir studijuoti Jums patogiu laiku bei užduoti klausimus Mokymų kuratoriams.
Savo klausimus galėsite užduoti po kiekviena paskaita komentarų skiltyje, o į juos atsakys paskaitos Mokytojas. Taip pat klausimus galite siųsti: info@sveikastikslas.lt